Nass Kalıp firması kalıp üreticilerinin partner firmasıdır. Sürekli Kalıpçıların işlerini kolaylaştıracak onların kalitelerini arttıracak çözüm ürünlerini araştırır, müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırır.

Kalıbın ve enjeksiyon aşamalarının optimizasyonu için öncelikle kalıpta doğru ürün kullanmak gerekir. Bu ürünün doğru montajlanması ve enjeksiyon aşamasında doğru değerlerle çalışması gerekir. Bu aşamalardan herhangi birisinde uygunsuzluk varsa o aşama zincirin en zayıf halkası olur ve kaliteniz yaptığınız o hata seviyesine iner.

Nass Kalıp firması Kalıp üretimi ve Enjeksiyon aşamaları hakkında bilgi sahibidir. Distribütörlüğünü yaptığı firmalar ürünlerini kendileri üreten ve teknik destek departmanları olan Dünya markaları firmalardır. Bu imkanlar dahilinde doğru ürün seçimi, doğru montaj ve doğru değerlerde kullanım konularında müşterilerine sürekli teknik destek verebilme imkanlarına sahiptir.

Bütün bunlara rağmen oluşabilecek arızalarda da en hızlı şekilde müşterilerine ulaşıp en uygun çözümleri de sağlayacak imkanlara sahiptir.

Firmamız en çok sattığı ürünleri stoğunda tutmaktadır. Stok ürünlerinin teslimi aynı gün içerisinde veya kargonun ulaşım süresi kadardır. Hava valfleri, lüneer bilyalı burçlar, Hidrolik Piston orin ve keçe takımları, Soğutma tıkaçları stok ürünlerimizdir.

Stokta olmayan ürünlerimizi de müşterimizin ihtiyaç süresine göre en kısa 2-3 gün, en uzun 3-4 haftada kapı teslim yapmaktayız. Müşterilerimiz herhangi bir nakliye veya nakliye ile alakalı herhangi bir ücret ödememektedir.